Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Flviv%2Fprezentatsiya-ukrayinskoho-perekladu-knyzhky-toni-dzhadta-i-timoti-snajdera-rozdumy-pro-khkh-stolitt%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація українського перекладу книжки Тоні Джадта і Тімоті Снайдера «Роздуми про ХХ століття»

Презентація українського перекладу книжки Тоні Джадта і Тімоті Снайдера «Роздуми про ХХ століття»

Книгарня “Є” та видавництво “Човен” запрошують на презентацію українського перекладу книжки Тоні Джадта і Тімоті Снайдера «Роздуми про ХХ століття» за участю Ярослава Грицака, Юрія Опоки, Ігоря Балинського. Захід відбудеться 3 липня. Початок ― о 18.30. Модераторка ― Ольга Перехрест.

«Ця книжка є історичною розвідкою, біографією та етичним трактатом», — вважає один із її співавторів американський історик Тімоті Снайдер. У фокусі його розмов із Тоні Джадтом – «історія сучасних політичних ідей у Європі та Сполучених Штатах; влада і справедливість у розумінні ліберальних, соціалістичних, комуністичних, націоналістичних і фашистських інтелектуалів від кінця XIX до початку XXI століть». На думку Тімоті Снайдера, одними із найважливіших у їхніх розмовах із Тоні Джадтом стали «роздуми про обмеження (і здатність до відродження) політичних ідей, а також про моральні поразки (і обов’язки) інтелектуалів у політиці».

Водночас «Роздуми про ХХ століття» — це також і біографія історика й есеїста Тоні Джадта, який народився в Лондоні в середині XX століття, після катаклізмів Другої світової війни та Голокосту, у час, коли комуністи утверджували владу у Східній Європі.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 03.07.2019 18:30
Учасники: 4
  • - Ярослав Грицак
  • - Юрій Опока
  • - Ігор Балинський
  • - Ольга Перехрест (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись