Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-ukrayinskoho-perekladu-knyzhky-ireny-koval-nezazemleni/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація українського перекладу книжки Ірени Коваль “Незаземлені”

Книгарня “Є” та “Видавництво Анетти Антоненко” запрошують на презентацію українського перекладу книжки Ірени Коваль (США) “Незаземлені” за участю авторки. Захід відбудеться 20 жовтня. Початок — о 18.30.

Роман Ірени Коваль «Незаземлені» присвячено темам глибокого розриву між світами — капіталістичним і соціалістичним, неможливого, але від того не менш щемкого кохання, а також поєднання поколінь українців, розведених війнами, режимами та океанами. У романі, написаному у своєрідному авторському стилі, оповідається про брата й сестру, які вперше зустрілися у вже дорослому віці — і знову мусили втратити одне одного.

Ірена Коваль — за освітою літературознавець. У 1994-1999-му роках працювала позаштатною кореспонденткою української редакції BBC. У 1999-му році брала майстер-класи з драматургії при Лондонському експериментальному театрі «Челсі». Була сценаристкою й режисерокою театральної програми до 200-го ювілею з дня народження Тараса Шевченка — концерт відбувся у Longy School of Music у Кембриджі (Массачусетс, США).

Адреса книгарні «Є»: просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

20.10.2016 18:30 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 8%

Промокод діє
до 11:00 17.08.2020

Промокод: YE8
Отримай додаткові -8%