Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-ukrayinskoho-perekladu-knyzhky-dimitre-dineva-yanholski-holosy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація українського перекладу книжки Дімітре Дінева «Янгольські голоси»

Презентація українського перекладу книжки Дімітре Дінева «Янгольські голоси»

Книгарня «Є» спільно з «Видавництвом 21» запрошує на презентацію українського перекладу книжки Дімітре Дінева «Янгольські голоси» за участю автора та перекладача Володимира Кам’янця.

«Янгольські голоси» – це родинна сага, подана на тлі болгарської та європейської історії. Крізь призму приватних історій Дімітре Дінев дає об’єктивну оцінку впливу історико-політичних подій на долю людей. Головними героями роману є Іскрен і Светлін, які ще на початку 1990-х утекли із посткомуністичної Болгарії, нелегально діставшись Відня. І саме тут, на Центральному цвинтарі австрійської столиці, вони вперше зустрічаються біля пам’ятника ще одного важливого персонажа – Міро. До могили цього покровителя мігрантів вони прийшли, сподіваючись на диво, оскільки лише дивом можуть виплутатися кожен із свого геть кепського становища. Та ще й, як виявиться, зустріч ця зовсім не випадкова: долі персонажів переплетені від народження.

Ось що говорить про роман «Янгольські голоси» перекладач Володимир Кам’янець: «До українського читача під час читання роману знову й знову повертатиметься відчуття, що в розлогій історичній сімейній сазі на тлі болгарської і європейської історії ідеться саме про нас, про сьогоднішніх і вчорашніх українців. Якщо б замінити на українські болгарську антропоніміку й топоніміку, а також деякі реалії повсякденного життя насамперед в епоху так званого «реального соціалізму», а тоді його стрімкого краху і ще стрімкішого скочування суспільства безпосередньо в «бурхливі дев'яності», то це був би суто український роман».

Дімітре Дінев – австрійський письменник, театральний та кінодраматург болгарського походження. Лауреат і стипендіат 17-ти літературних, культурних, театральних премій і стипендій, серед яких – Книжна премія палати робочих Верхньої Австрії за роман «Янгольські голоси» (2004), Зальцбурзького фестивалю (2008), стипендія Роберта Музіля (2014-2017).

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 31.05.2018 18:30
Учасники: 3
  • - Дімітре Дінев
  • - Володимир Кам’янець
  • - Галина Крук (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку