Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-romanu-yuliyi-gudoshnyk-bozhe-ya-vilna-u-lvovi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна» у Львові

Презентація роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна» у Львові

Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на презентація роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна», що відбудеться 19 листопада. Початок – о 18:30. Модераторка – Юстина Добуш.

19 листопада у львівській книгарні «Є» (проспект Свободи, 7) відбудеться презентація роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна», що на початку осені вийшов у «Видавництві 21». Книжку презентують Юлія Гудошник та журналістка Юстина Добуш, яка модеруватиме захід.

Роман «Боже[Я]вільна» особливо зацікавить шанувальників тревелогів, адже це подорожній щоденник українки, яка шукаючи своє місце у світі, значно розширює не лише географію, а й збагачує власний духовно-інтелектуальний досвід. Ці пошуки ведуть її світами: від німецького гуртожитку до тайського острова, від китайського селища до американського мегаполіса, від данської столиці – до японського храму. Кожна подорож дає їй мудрих наставників і відкриває секрети щастя. Це твір про внутрішню свободу, про ненаситну жагу жити та мистецтво бути щасливим.

Про авторку: Юлія Гудошник – українська письменниця та мотиваційна спікерка. Випускниця подвійної магістратури з глобальних студій в Німеччині та Данії. За плечима Юлії – робота в п’яти та проекти в десяти країнах. Повернувшись в Україну, займається просуванням ідей євроінтеграції. Обличчя інформаційної кампанії України та ЄС «Сильніші Разом». Останні 5 років вивчає феномен данського щастя і проводить воркшопи з данського хюгге. Зараз очолює Українсько-Скандинавський Центр у Києві.

Вхід вільний.


Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 19.11.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Юлія Гудошник
  • - Юстина Добуш (модераторка)
0
Поділитись

ЩАСЛИВІ ГОДИНИ!

Знижка -25% на ВСЕ

Тільки 4 години до 15:00 27.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 25%