Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-romanu-nataliyi-matolinets-gessi-u-lvovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Наталії Матолінець «Гессі» у Львові

Презентація роману Наталії Матолінець «Гессі» у Львові

Книгарня «Є» і видавництво Vivat запрошують на презентацію роману Наталії Матолінець «Гессі», яка відбудеться 15 червня за участю авторки.

У затишному світі, що нагадує часи Belle Époque, де люди дбають передусім про мистецькі насолоди, танцювальні вечірки й вишукані манери, живе 15-річна Гестія Амалія. Проте її життя незбагненним чином перетинається з іншим світом – невидимим, але вловлюваним у химерних подіях і яскравих снах. І чим далі, то більше Гессі розуміє: вона має розгадати хитросплетіння цих світів – лише тоді сповна пізнає себе…

Дівчина балансує  між очікуваннями інших і тим, до чого озивається її серце, але рано чи пізно доведеться обирати. Це історія довгих пошуків і неминучих потрясінь. Історія давніх богів, долі яких вплелися в життя людей. І про те, що закохатися до нестями можна, просто побачивши очі, які до тебе всміхаються. Розповідь про звичайну дівчинку та її незвичайну внутрішню магію.

За роман «Гессі» у 2017-му році львівська авторка Наталія Матолінець отримала  ІІ премію конкурсу «Коронація слова 2017». А у жовтні минулого року їй присудили спецвідзнаку «За новаторський пошук в жанрі міського фентезі» конкурсу «Крилатий лев» за роман «Варта у Грі». Окрім того, Наталія Матолінець – авторка двох поетичних збірок та учасниця фестивалів «Форум видавців», «Книжковий арсенал», «LiTerra», «Авалгард», «Книжкова толока» та інших.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 15.06.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Наталія Матолінець
0
Поділитись
Отримай знижку