Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-romanu-artema-chapaya-dyvni-lyudy-u-lvovi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Артема Чапая «Дивні люди» у Львові

Презентація роману Артема Чапая «Дивні люди» у Львові

Книгарня «Є» та «Видавництво 21» запрошують на презентацію роману Артема Чапая «Дивні люди», що відбудеться 13 листопада. Початок – о 18:30.

Артем Чапай, відомий уже багатьма своїми книгами, вважає, що, якщо якомусь із його персонажів судилося лишитися в пам’яті, в літературі, то це буде саме головний персонаж роману «Дивні люди». Чому так, більше можна буде довідатися на презентації.

Стьопа Вовк – так звуть головного героя «Дивних людей». Він наш сучасник і він неандерталець, якого українські вчені відтворили за ДНК. Виростає в секретному інституті, замаскованому під гаражний кооператив, і лише після досягнення повноліття виходить у великий світ. Через брак життєвого досвіду та особливості мислення український неандерталець постійно втрапляє у дивні ситуації, а на сапієнсів дивиться поглядом дещо наївного стороннього. Стьопа-неандерталець розмірковує про сапієнсів і часто дивується їм. Це персонаж, який одразу ламає безліч стереотипів – зрештою, це є визначальною складовою світогляду автора, який відомий своїми виступами проти дискримінації будь-якого виду. Зокрема у «Дивних людях» Артем Чапай відстоює права суржика, який вважає цілком природним, та його носіїв. Власне, більша частина роману написана суржиком. Та, звісно, особливо важливими темами і проблемами, які актуалізує автор, є дискримінація прав дітей, сімейне насилля, жорстоке ставлення до тварин тощо.

Незважаючи на наче фантастичність головного персонажа, роман «Дивні люди» не належить до жанру фантастики – радше це трагікомедія, у ньому виразні елементи гротеску і сатири, а водночас і витонченого гумору, чимало алюзій, відсилань до відомих творів художньої літератури і навіть до казок. Артему Чапаю вдалося створити колоритний, динамічний, яскравий текст зі своєрідним голосом.

«Дивні люди» на сайті видавництва: http://www.books-xxi.com.ua/products/divni-lyudi

Інтерв’ю з Артемом Чапаєм з приводу виходу книжки: http://www.books-xxi.com.ua/news/bo-v-tsomu-tvori-avtor--lishe-zavgosp

Вхід вільний.


Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 13.11.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Артем Чапай
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 22.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%