Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-poetychnoyi-zbirky-oleny-gusejnovoyi-superheroyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація поетичної збірки Олени Гусейнової “Супергерої”

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію поетичної збірки Олени Гусейнової “Супергерої”, яка відбудеться 1 листопада. Початок — о 18.30. Модераторка — Олена Галета.

«Супергерої» – це книжка про і книжка для. Буденна недосконалість обертається в ній джерелом для знаходження (або втрати) суперсили. Тексти рухаються в ній від ретро-іміджів до вкрай сучасних образів. Герої рухаються містом, яке то засинає, то прокидається. Любовне життя, особиста міфологія, потреба і неможливість дому зникають в недосяжному «там». І проявляються в невиразному «тут» як круті костюми та маски, як неослабна рішучість йти проти натовпу, як закони гравітації та квантової механіки. Головна суперсила героїв книжки в тому, щоби знати і пам`ятати.

Окрім поетеси, до презентації долучаться ілюстратори збірки – творча майстерня «Аґрафка» (художники Романа Романишин та Андрій Лесів, які щойно повернулися з Франкфуртської книжкової виставки з високими нагородами).

Олена Гусейнова – поетеса, лауреатка літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2005). Лауреатка Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка (2012) в номінації «За найкращу першу поетичну збірку».

Адреса книгарні «Є»: просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

01.11.2016 18:30 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку