Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-poetychnoyi-zbirky-kateryny-devdery-lysty-do-majstra-u-lvovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація поетичної збірки Катерини Девдери «Листи до Майстра» у Львові

Презентація поетичної збірки Катерини Девдери «Листи до Майстра» у Львові

Книгарня «Є» та видавництво «Nebo BookLab Publishing» запрошують на презентацію поетичної збірки Катерини Девдери «Листи до Майстра». Захід відбудеться 4 березня. Початок – о 18:30.

Говорити до того, кого любиш,– це, можливо, одна з основних людських потреб, не менш важливих, як потреба дихати. Іноді трапляється так, що звернутись безпосередньо (в реальному житті) з тих чи тих причин неможливо – і залишається лише писати довгі листи, ділячись почуттями й думками.

Поетична збірка Катерини Девдери «Листи до Майстра» – це лірична сповідь, монолог, гранично звернений до Іншого. Образ Майстра пов’язаний із європейським середньовіччям, низькою письменників-майстрів, загадковою історією кохання Емілі Дікінсон, але водночас Майстер має одного реального прототипа, який надихає авторку.

І хоч як би сміливо це не звучало, ця збірка є також спробою діалогу із «Зів’ялим листям» Івана Франка, жіночою версією проживання нещасливого кохання через літературу й творчість. І якщо ліричний герой Франка закінчує життя самогубством, то лірична героїня цієї збірки перероджується, пізнає себе і усвідомлює нарешті, що й вона – Майстриня.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 04.03.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Катерина Девдера
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%