Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-novynok-imena-na-obkladynkakh-u-lvovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація новинок «Імена на обкладинках» у Львові

Презентація новинок «Імена на обкладинках» у Львові

Книгарня «Є» та видавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошують на презентацію нових книг із серії «Ім’я на обкладинці», що відбудеться 20 листопада. Учасники презентації: Лана Перлулайнен, Сергій Синюк, Олена Ходюк, Андрій Жив’юк. Початок – о 18:30.

Імена на обкладинках – це серія книг видавництва «НК – Богдан», у якій постаті з підручників історії з сухої біографії на кілька рядків перетворюються у реальних людей, долею яких переймаєшся, якими захоплюєшся або ж, навпаки, - які викликають лише негатив, але у будь-якому випадку, заставляють читача з головою поринути у хитросплетіння своїх життів. На цих сторінках історичні постаті оживають. Українські автори презентуватимуть нові книги про тих, хто залишив вагомий відбиток на українській та світовій історії, письменники розкажуть про пошуки натхнення у тих, про кого пишуть та поділяться деталями із життя своїх персонажів, які існували, творили та змінювали життя навколо себе за своїх часів та незмінно продовжують бути на устах і по нині.

Книжки: Олена Ходюк «Гремислава», Лана Перлулайнен «Марина Мнішех : Імператриця смути», Сергій Синюк «Улас Самчук: ескізи до творчого портрета», Андрій Жив’юк «Репортажі з Карпатської України».

Вхід вільний.


Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 20.11.2019 18:30
Учасники: 4
  • - Лана Перлулайнен
  • - Сергій Синюк
  • - Олена Ходюк
  • - Андрій Жив’юк
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку