Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-novoyi-poetychnoyi-zbirky-ostapa-slyvynskoho-zymovyj-korol/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нової поетичної збірки Остапа Сливинського «Зимовий король»

Презентація нової поетичної збірки Остапа Сливинського «Зимовий король»

Книгарня «Є» і «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію нової поетичної збірки письменника, перекладача, критика, есеїста Остапа Сливинського «Зимовий король», яка відбудеться 6 вересня за участю автора. Початок – о 18:30. Модераторка – Гаська Шиян.

Під обкладинкою нової книжки Остапа Сливинського читачі знайдуть як добре відомі та давно улюблені вірші автора, які входили до збірок «Адам» і «М’яч у пітьмі», так і нові поезії, написані впродовж 2013-2018 років й об’єднані у цикл «Зимовий король». Як розповідає автор, у більшості нових віршів є персонажі, які мають свою історію і говорять про щось пережите.

«Звичайно, у кожному вірші є частинка власного «я», – розповідає Остап Сливинський. – Проте персонаж дозволяє мені бути мінливим, шукати різну мову, різні способи говорити про світ. У моїх віршах багато старших людей і дітей. Вважаю, що дитинство – це не лише безтурботність, радість, це також доволі непередбачуваний і загрозливий період, в якому є біль, сором, тривога. Також для мене важлива старість як накопичення досвіду. Здобуваючи досвід, ми наче відновлюймо баланс, стаємо на дві ноги. І коли цей досвід старшої людини сплітається з дитинним досвідом, людина стає цілісною. У цих віршах я намагався створити цілісних персонажів, які прожили повний життєвий цикл і мають що розказати».

Остап Сливинський – поет, перекладач та літературознавець. Вірші, критичні статті та есеїстика перекладалися англійською, білоруською, болгарською, галісійською, іспанською, латвійською, литовською, німецькою, російською, сербською, словацькою, словенською, польською, португальською, хорватською, чеською, шведською мовами, публікувалися в українських та закордонних виданнях. Перекладає художню і наукову літературу з англійської, білоруської, болгарської, македонської, польської, російської мов.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 06.09.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Остап Сливинський
  • - Гаська Шиян (модераторка)
0
Поділитись

Шалена ніч!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 24.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%