Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-novoho-vypusku-chasopysu-galytska-brama-pro-drohobych/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація нового випуску часопису “Галицька брама” про Дрогобич

Книгарня “Є” та видавництво “Центр Європи” запрошують на презентацію нового випуску часопису “Галицька брама” про історичні постаті та історичні пам'ятки Дрогобича, яка відбудеться 6 вересня.Початок — о 16.00.Цей випуск «Галицької Брами» присвячений Дрогобичу, зокрема постатям, які стали символами цього міста і зображені на відомій картині польського довоєнного художника Фелікса Ляховича. Це Юрій Дрогобич, Іван Франко, Маврицій Готтліб і Казімєж Вежинський. Тут немає Бруно Шульца, який ще не став натоді символом Дрогобича. Але його знав і цінував художник, про що свідчить розвідка історика Віри Ципук. Тут не могло бути й портрета Петра Карманського – відомого поета, який у 30-х роках викладав в Дрогобицькій українській гімназії ім. Івана Франка, про нього розповідає есей Надії Мориквас. Так само неповною була б ця візія довоєнного Дрогобича без одного з його бургомістрів – Раймонда Яроша, про що розповідає історик Богдан Лазорак.

Ще давніше починається історія церкви св. Юра, яка цьогоріч увійшла до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Про мистецькі цінності Святоюрської церкви та творчість давніх дрогобицьких художників розповідають Левко Скоп і Тетяна Думан.

Презентація відбудеться за участі редактора Надії Мориквас та авторів – Левка Скопа, Тетяни Думан, Віри Ципук, Ігора Мельника.Довідка:

«Галицька брама» – краєзнавчий і культурологічний часопис, який виходить у Львові з вересня 1994 року. Номери «Галицької брами» переважно тематичні і присвячені окремим аспектам історії, культури та урбаністичного середовища Львова і Галичини.

***Адреса книгарні “Є”:

просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»
06.09.2013 16:00 0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%