Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-mistychnoho-romanu-marka-roberta-stekha-golos-u-lvovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація містичного роману Марка Роберта Стеха «Голос» у Львові

Презентація містичного роману Марка Роберта Стеха «Голос» у Львові

Книгарня «Є» і видавництво Terra Incognita запрошують на презентацію на містичного роману Марка Роберта Стеха «Голос» за участю автора, яка відбудеться 6 червня.

«Альхемічний» роман «Голос» українського письменника і культуролога з Канади Марка Роберта Стеха розгортається із оповіді про Олега – молоду й нібито пересічну людину, яка несподівано змушена покинути своє рутинне життя й вирушити на пошуки напівзнайомого чоловіка, який зник за нез’ясованих обставин. Єдиний слід, який та загублена людина лишила за собою, – це розрізнені уривки складного незавершеного роману. Шукаючи слідів на основі тих незрозумілих записів, Олег нарешті вражено усвідомлює, що цей ефемерний текст чужої людини метафорично описує не що інше, як його власне життя: минуле й розписане наперед майбутнє...

Із передмови Костянтина Москальця: «Роман, написаний інтелектуалом для інтелектуалів, містить надзвичайно проникливі пейзажі, питомо стехівський колорит, заворожливу гру поетичним словом і символом.... Якщо в ірландців є Джойс із його перенасиченим культурними й літературними ремінісценціями «Улісом», то українці мають Стеха з його неповторним «Голосом»

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 06.06.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Марко Роберт Стех
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%