Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-marafonu-amnesty-international-z-napysannya-lystiv-na-pidtrymku-poterpilykh-vid-porush/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація Марафону Amnesty International з написання листів на підтримку потерпілих від порушення прав людини

Книгарня «Є» та Amnesty International Ukraine запрошують на відкриття Марафону написання листів на підтримку потерпілих від порушення прав людини, яке відбудеться 8 грудня. Початок – о 18:30.

Всесвітній Марафон з написання листів – одна з наймасштабніших та найефективніших акцій у світі, яку щороку проводить Amnesty International до Міжнародного дня захисту прав людини (10 грудня). Учасники Марафону у різних містах Україні писатимуть листи та підписуватимуть петиції урядам країн, де відбуваються порушення прав людини, – Азербайджану, Малаві, Канади, Індонезії, Китаю, Ірану, Туреччини та Росії, що окупувала Крим. Таким чином, рух Amnesty International створює тиск на уряди та домагається змін на краще у кожному окремому випадку. Цього року одним з героїв українського Марафону став Емір-Усеїн Куку, кримськотатарський активіст та правозахисник, якому у Криму загрожує 25 років в’язниці.

Детальніше про людей, у захист яких писатимуть листи, міста та адреси місць, де відбувається Марафон, відео та інші матеріали Ви зможете знайти на marathon.org.ua.

Після презентації проекту відбудеться також показ та обговорення фільму «Він називав мене Малала» про жінку, що стала наймолодшою лауреаткою Нобелівської премії.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 08.12.2017 18:30 0
Поділитись
Отримай знижку