Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-knyzhok-pysmennyka-pedro-lentsa-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжок  письменника Педро Ленца

Презентація книжок письменника Педро Ленца

Книгарня «Є» спільно з Міжнародною літературною корпорацією Meridian Czernowitz та «Видавництвом 21» запрошує на презентацію українського перекладу роману «Кіпер — це я» та збірки поезій «Мій друг машиніст крана» Педро Ленца за участю автора та перекладачів Юрія Прохаська і Євгенії Лопати. Захід відбудеться 13 вересня. Початок — о 18.30.


Такий маргіналізований персонаж для швейцарської літератури дещо незвичний, адже в ній переважає показ еліти (політиків, митців, науковців). Педро Ленц вводить образ так званої маленької людини – здебільшого непомітної, яка ні на що не впливає (інколи навіть на власне життя, підпорядковане обставинам, походженню, середовищу). На прикладі Кіпера проступає своєрідний талант оповідача, душевність, вроджена гідність, гуманність, вірність, чуттєвість. За словами автора, «Кіпер – це трагічна особистість. Його підставили. І він навіть не одразу це збагнув. І що Кіпера вирізняє серед багатьох інших представників його середовища, це те, що навіть зрозумівши, що його використали, він не має потреби мститися. Він інший, м’яка людина, трохи мрійник, трохи фаталіст, дуже цінує дружбу – навіть віддалену у часі».


Педро Ленц народився у 1965 році в Ланґенталі, кантон Берн, Швейцарія. Вивчився на муляра, пізніше студіював іспанську літературу в Бернському університеті. З 2011 року - вільний письменник і журналіст. Володар численних літературних нагород. Сьогодні Педро Ленц живе в Ольтені, кантон Золотурн, Швейцарія.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 13.09.2018 18:30
Учасники: 3
  • - Педро Ленц
  • - Юрій Прохасько
  • - Євгенія Лопата
Дивитись усі
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 28.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%