Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-knyzhok-pysmennyka-pedro-lentsa-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжок  письменника Педро Ленца

Презентація книжок письменника Педро Ленца

Книгарня «Є» спільно з Міжнародною літературною корпорацією Meridian Czernowitz та «Видавництвом 21» запрошує на презентацію українського перекладу роману «Кіпер — це я» та збірки поезій «Мій друг машиніст крана» Педро Ленца за участю автора та перекладачів Юрія Прохаська і Євгенії Лопати. Захід відбудеться 13 вересня. Початок — о 18.30.


Такий маргіналізований персонаж для швейцарської літератури дещо незвичний, адже в ній переважає показ еліти (політиків, митців, науковців). Педро Ленц вводить образ так званої маленької людини – здебільшого непомітної, яка ні на що не впливає (інколи навіть на власне життя, підпорядковане обставинам, походженню, середовищу). На прикладі Кіпера проступає своєрідний талант оповідача, душевність, вроджена гідність, гуманність, вірність, чуттєвість. За словами автора, «Кіпер – це трагічна особистість. Його підставили. І він навіть не одразу це збагнув. І що Кіпера вирізняє серед багатьох інших представників його середовища, це те, що навіть зрозумівши, що його використали, він не має потреби мститися. Він інший, м’яка людина, трохи мрійник, трохи фаталіст, дуже цінує дружбу – навіть віддалену у часі».


Педро Ленц народився у 1965 році в Ланґенталі, кантон Берн, Швейцарія. Вивчився на муляра, пізніше студіював іспанську літературу в Бернському університеті. З 2011 року - вільний письменник і журналіст. Володар численних літературних нагород. Сьогодні Педро Ленц живе в Ольтені, кантон Золотурн, Швейцарія.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 13.09.2018 18:30
Учасники: 3
  • - Педро Ленц
  • - Юрій Прохасько
  • - Євгенія Лопата
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку