Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-knyzhok-khrystyny-lukashchuk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжок Христини Лукащук

Книгарня "Є" запрошує Вас на презентацію нових книжок львівської письменниці Христини Лукащук "Фреска" (вид-во "Астролябія") та "Експортерка" (вид-во "Піраміда"), яка відбудеться 14 жовтня.

Початок - о 18.00."Експортерка" та "Фреска" Христини Лукащук - цьогорічні лауреати "Коронації слова" у номінації "Вибір видавців".

Згідно з Іваном Лучуком, "Експортерка" - це "повість про жінку, яка сама себе відправила на експорт". "Тематика повісті розмаїта, деколи інфантильно наївна, а деколи шокуюче відверта. На такому стику начебто полярних позицій і витворюється той неповторний аромат, що підкуповує читача щирістю. Сюжет повісті ніби й прямолінійний, хоча і з цілою масою апендиксів, що призначені відтіняти головну лінію".

Що ж до повісті "Фреска", то "фреска у венеційському ресторанчику, на якій був орнамент, що минулої ночі наснився героєві, й дала назву самій повісті. Геометричний орнамент із вкрапленням рослинного мотиву на тілі жінки, що йому наснилася. І він став шукати ту жінку. Цей орнамент насправді був інтимстрижкою. І от на гламурному відкритті однієї фотовиставки у Венеції герой знаходить жінку з цим орнаментом на одній із фотографій. І так ниточка потягнулася до героєвого рідного міста, до справжнього автора тої художньої фотографії, внаслідок чого таки знайшлася та жінка зі сну".***

Адреса книгарні «Є»:

просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
14.10.2010 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку