Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-knyzhky-yaryny-vynnytskoyi-u-krayini-syrnykh-konykiv-i-rozmova-u-poshukakh-spravzhnoho/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Ярини Винницької «У країні сирних коників» і розмова «У пошуках справжнього Різдва: як не перетворити його на шоу для туристів»

Книгарня «Є» і видавництво «Terra Incognita» запрошують на презентацію книжки Ярини Винницької «У країні сирних коників» і на розмову «У пошуках справжнього Різдва: як не перетворити його на шоу для туристів» за участю авторки та художників Остапа Лозинського й Олега Денисенка.

«У країні сирних коників» – це різдвяна казка, як для дорослих так і для діток. Адже поряд з пригодами дівчинки Варвари, яка допомагає Святому Миколаю врятувати дух Різдва, читач бачить неймовірні ілюстрації у колажному стилі з використанням народних та релігійних мотивів. «У країні сирних коників» – це також словничок галицького діалекту – чепраги, бамбетля, киптар, афини – чимало таких слів у книжці ілюстровані. Над оформленням казки попрацювали всесвітньовідомий графік Олег Денисенко і головний художник Львівського Різдва Остап Лозинський. Разом з авторкою Яриною Винницькою після презентації вони розкажуть власні різдвяні історії і роздумуватимуть над тим, як в погоні бізнесменів за туристами не перетворити Різдво на шоу.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 13.12.2017 19:00
Учасники: 2
  • - Остап Лозинський
  • - Олег Денисенко
0
Поділитись
Отримай знижку