Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-knyzhky-volodymyra-v-yatrovycha/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Володимира В'ятровича

Книгарня «Є» та Центр досліджень визвольного руху запрошують Вас на презентацію книжки Володимира В'ятровича «Історія з грифом секретно», яка відбудеться 16 січня.Початок — о 18.00.У презентації візьмуть участь:автор книжки Володимир В'ятрович; герої книги поет, дисидент, громадський діяч Ігор Калинець та політв'язень, громадська діячка Стефанія Шабатура, а також історики Андрій Козицький та Ігор Дерев'яний.За цю книжку автор отримав премію ім. Василя Стуса. Тижневик “Коментарі” назвав “Історію з грифом “Секретно” бестселером листопада, того ж місяця книга була третьою за рейтингом продажів у книгарні “Є”. У грудні вийшов другий наклад видання.

Чому зраджували і чи зраджували? Чому ставали героями і чи справді ставали ними? Радянський Союз розпався чи був зруйнований? Відповіді на ці запитання десятиліттями ховали під грифами “Секретно”.

Сьогодні історик Володимир В’ятрович, який на посаді директора архіву Служби безпеки України розсекретив архіви радянської спецслужби від ЧК до КҐБ, розповідає про минуле України 1918—1991 років.

Книга написана у формі нарисів про різні аспекти роботи таємних органів і табірної системи СРСР-ГУЛАГу, про боротьбу українського визвольного руху на сході та заході країни, про унікальні долі священиків. котрі кинули виклик системі. Історик оприлюднює раніше не доступні справи, заведені “органами” на митців “Розстріляного відродження” та дисидентів; розкриває причини Чорнобильської катастрофи і розповідає про останні відчайдушні спроби чекістів врятувати Союз.

Читач ознайомиться з методами глобальних інформаційних воєн ХХ століття за участі спецслужб провідних держав, побачить механізми депортацій та нутрощі в’язничної системи, знайде внутрішні причини розпаду “тюрми народів”. І, можливо, зможе для себе відповісти на запитання, поставлені вище...***

Адреса книгарні «Є»:

просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».


The Ukrainian Week and YE Bookstore arepleased to invite you to a meeting with Yurii Afanasiev on January 19.Beginning at 18:00.Discussion topic: “The nature and essence of Russian neo-totalitarianism.”Yurii Afanasiev is a Russian politician and historian, ideologist of the anti-communist movement in the USSR, co-founder and co-chair of the movement Demokraticheskaya Rossiya.***Address:YE Bookstore,3 Lysenko Street, Metro Zoloti VorotaFree admission.Media partner: The Ukrainian Week
16.01.2012 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку