Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-knyzhky-volodymyra-bahnenka-neidealnyj-tato-i-dyskusiya-yak-zberehty-i-zmitsnyty-stosu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато» і дискусія «Як зберегти і зміцнити стосунки в сім’ї» за участю автора

Презентація книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато» і дискусія «Як зберегти і зміцнити стосунки в сім’ї» за участю автора

Книгарня “Є” та видавництво “Мандрівець” запрошують на презентацію мотиваційної книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато», що відбудеться у форматі дискусії для молодих батьків на тему «Як зберегти і зміцнити стосунки в сім’ї». Захід відбудеться 2 липня. Початок ― о 18.30.

Книжка “Неідеальний тато” – результат авторських пошуків відповіді на запитання, чи існує ідеальний тато і яким він мав би бути. Автобіографічні нотатки про перший рік життя у ролі тата переплітаються з принципами, які допомогли молодому батькові, з екскурсами в минуле.

«Моє найбільше бажання, щоб кожна дитина зростала у великій і щасливій сім'ї. Моя радість – бачити люблячі сім'ї. Чесно кажучи, це головна причина, задля чого я і написав цю книжку. І якщо хоча б одній людині вона допоможе поліпшити взає­мини в сім'ї або стати кращим батьком ― це буде для мене найбільшою радістю. Для дружини найскладнішим є перший рік материнства. Їй страшно. Їй важко. У неї повністю змінюється гормональний фон. І саме в цей момент хлопчик усередині молодого тата повинен остаточно стати чоловіком» (В. Багненко).

Для тих, хто планує стати батьком і утвердитися в цій ролі, а також тих, хто підтримує молодих татів у цьому їхньому прагненні.

Володимир Багненко ― маркетолог, підприємець, блогер, письменник. Народився і виріс у Херсоні. Закінчив Херсонський національний технічний університет (зовнішньоекономічна діяльність) і Львівський національний університет (журналістика). Зараз мешкає зі сім’єю у Києві.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 02.07.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Володимир Багненко
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку