Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-knyzhky-olhy-tokarchuk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація книжки Ольги Токарчук

Книгарня  “Є” та видавництво  “Урбіно” запрошують Вас на презентацію  книжки Ольги Токарчук “Веди свій плуг понад кістками мертвих”, яка відбудеться 24 березня.Початок — о 18.00.Учасники  презентації:        
  • автор українського перекладу Божена Антоняк,


  •     
  • головний  редактор видавництва “Урбіно” Анатолій Івченко,


  •     
  • перекладачі попередніх книжок Ольги Токарчук українською: Ніна Бічуя, Віктор Дмитрук, Ярина Сенчишин, Остап Сливинський.
Героїня роману — звичайнісінька жінка, яку  багато хто вважає трохи несповна розуму. Яніна Душейко, пенсіонерка, у минулому інженер, а зараз навчає дітей англійської в сільській  школі й сторожує дачні будиночки. Вона захоплюється астрологією, любить тварин, а у вільний час разом із колишнім учнем перекладає вірші Вільяма Блейка. Коли в околиці починають знаходити вбитих, пані Душейко широ намагається допомогти поліції й переконає усіх, що це тварини мстяться браконьєрам і мисливцям. Ніхто не вірить химерній пенсіонерці, уважаючи її за божевільну...Роман видано в Польщі 2009 року. Книжка увійшла  до ТОП-10 за 2009 рік в категорії  «Бестселери польських авторів» і викликала бурхливі дискусії в  медіях.У “Gazecie Wyborczej” його названо “одним із найлюдяніших та найоптимістичніших романів останніх років”.***

Адреса книгарні «Є»:

просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
24.03.2011 18:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%