Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-knyzhky-olhy-gerasym-yuk-ya-povernulasya-lyublyu-u-lvovi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Ольги Герасим’юк «Я повернулася. Люблю» у Львові

Презентація книжки Ольги Герасим’юк «Я повернулася. Люблю» у Львові

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Ольги Герасим’юк «Я повернулася. Люблю», яка відбудеться 25 січня. Початок – о 16:00. Модераторка – Мар’яна Савка.

25 січня о 16:00 відома українська телеведуча та громадська діячка Ольга Герасим’юк презентуватиме свою книжку у Львові. «Я повернулася. Люблю» - збірка есеїв та дорожніх нотаток, до якої увійшли тексти за більше ніж десять років. Захопливі подорожі, знайомство з світом через призму людських доль і характерів, доленосні знайомства, втрати та віднайдення себе – про все це у чуттєвій розмові з Ольгою Герасим’юк. Чекаємо вас у книгарні «Є» (просп. Свободи, 7). Вхід вільний.

У книжці «Я повернулася. Люблю» на читача чекають знайомство з історією, культурою, звичаями та ментальністю багатьох народів, але насамперед тут будуть зустрічі з людьми. Вдумлива й чутлива до найтонших деталей, до найглибших психологічних нюансів авторка (за сумісництвом — і героїня) не тільки розповість багато нового про барвистий і строкатий світ, а й нагадає призабуте, зупиниться перед сакральним, поміркує про вічне. Щире і просте, радісне й печальне, зворушливе і мудре на цих сторінках переплітаються, сходяться й розходяться, творять чутливі, як пульс, візерунки живої оповіді, де кожне слово пропущене крізь серце.

Мар’яна Савка  – поетеса, перекладачка, членкиня Асоціації українських письменників та Національної спілки письменників України. Від 2017 року є Послом доброї волі ООН в Україні, з 2018-го  — входить до ПЕН-клубу. Головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева».

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 25.01.2020 16:00
Учасники: 2
  • - Ольга Герасим’юк
  • - Мар’яна Савка (модераторка)
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 28.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%