Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-knyzhky-olesi-yaremchuk-nashi-inshi-istoriyi-ukrayinskoho-riznomanittya-u-lvovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Олесі Яремчук «Наші інші. Історії українського різноманіття» у Львові

Презентація книжки Олесі Яремчук «Наші інші. Історії українського різноманіття» у Львові

Книгарня «Є» та видавництво «Човен» запрошують на презентацію книжки Олесі Яремчук «Наші інші. Історії українського різноманіття». Захід відбудеться 30 листопада. Початок – о 18:30. Модератор – Остап Сливинський.

Вірмени, німці, турки-месхетинці, євреї, румуни, шведи — Україна є домом для десятків різних народів, і кожен додає їй барв і повноти. Репортерка Олеся Яремчук об’їздила багато поселень, від гамірних міст на Донбасі й Буковині до тихих сіл Бессарабії та Закарпаття, щоб задокументувати, як наші національні меншини живуть нині та яку пам’ять бережуть про своє минуле. У книжці «Наші Інші. Історії українського різноманіття» зібрано чотирнадцять щемких і пізнавальних історій, історій людей і народів, які творять українську спільноту.

Книжка «Наші Інші» — це спроба розповісти українському читацтву про спільноти, які перебувають на межі різних ідентичностей, мов і культур. Ідея проекту про національні меншини виникла наприкінці 2015 року, а перші тексти — у вересні 2016-го. Упродовж трьох років в онлайн-часописі «The Ukrainians» було опубліковано дев’ять матеріалів циклу, які доступні на сайті в мультимедійному форматі.

П’ять нових ексклюзивних матеріалів для книжки «Наші Інші» було написано 2018 року завдяки підтримці Українського культурного фонду. В останніх репортерських виїздах брав участь відеограф Сергій Полежака, співзасновник компанії «New Cave Media», який створив короткі відеоісторії до книжки, які незабаром можна буде переглянути у вільному доступі в інтернеті.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 30.11.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Олеся Яремчук
  • - Остап Сливинський
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку