Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-knyzhky-lviv-pani-panyanky-u-lvovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки «Львів. Пані. Панянки» у Львові

Презентація книжки «Львів. Пані. Панянки» у Львові

Книгарня «Є» і видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію книги «Львів. Пані. Панянки» за участю авторок.

Львів – місто, відоме своєю давньою історією, яка пахне кавою, шоколадом та… вишуканими парфумами львівських пані. Тих надзвичайних жінок, які прославляли свою Батьківщину далеко за її межами. Але, будучи відомими акторками, співачками, мисткинями, кожна з них залишалася в душі звичайною жінкою, яка прагне бути коханою та щасливою.

Про це мріяла зірка українського театру ХІХ століття Марія Заньковецька, закохана у Миколу Садовського. Ніжністю дихали листи Соломії Крушельницької до Володимира Лісницького. А легендарна воячка Олена Степанів йшла в бій, окрилена безмежним коханням до свого Іванка. І так само, як і сотні років тому, сучасні львів’янки поринають у химерне сплетіння любовних тенет. Адже епохи минущі, а кохання – вічне.

«Львів. Пані. Панянки» – це четверта збірка текстів про Львів від «Клубу Сімейного дозвілля». Про те, як вона творилася, під час презентації розкажуть її авторки: Ніка Нікалео, Анастасія Нікуліна, Уляна Дудок, Любов Долик, Наталя Ліщинська та Олена Чернінька.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 23.05.2018 18:30
Учасники: 6
  • - Ніка Нікалео
  • - Анастасія Нікуліна
  • - Уляна Дудок
  • - Любов Долик
  • - Наталя Ліщинська
  • - Олена Чернінька
Дивитись усі
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 09.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%