Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-knyzhky-anny-petriv-nesamovytyj-u-lvovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Анни Петрів «Несамовитий» у Львові

Презентація книжки Анни Петрів «Несамовитий» у Львові

Книгарня «Є» та видавництво Discursus запрошують на презентацію книжки Анни Петрів «Несамовитий», що відбудеться 31 жовтня. Початок – о 18.30. Модераторка – Галина Сафроньєва.

Софія тільки-но розпочала власну адвокатську практику, як одразу ж довелося захищати успішного актора, звинувачуваного у вбивстві. Біда в тому, що вона зовсім не впевнена в невинності свого підзахисного. І те, що він - рідний брат її чоловіка, узагалі не полегшує справи. Слідчий Ігор Хорунжий після трагічного воєнного досвіду має багатьох демонів усередині, але всі ці роки йому добре вдавалося тримати все під контролем. Аж до того дня, коли в його відділення заходить незалежна й впевнена в собі Софія — колишня одногрупниця й кохана... Цей роман про те, що, незважаючи на химерні ігри долі, треба завжди плекати в собі людяність, дотримуватися обіцянок та довіряти людям. Понад усе.

Анна Петрів – українська письменниця, народилася й виросла в Коломиї. Зараз мешкає у Львові. У 2009 році вийшла книжка «Холод». Твори часто друкувалися в періодиці. Співавторка книг «Теплої серії» («Теплі історії про кохання», «Він і Вона», «Теплі історії у стилі Блюз»).

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 31.10.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Анна Петрів
  • - Галина Сафроньєва
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку