Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Flviv%2Fprezentatsiya-knyhy-yoanny-fabitskoyi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація книги Йоанни Фабіцької

Книгарня  «Є» та видавництво  «Урбіно» запрошують Вас на презентацію  книги Йоанни Фабіцької  «Шалене танго: істеричний роман», яка відбудеться 1 грудня.Початок — о 18.00.Протягом  презентації директор видавництва та перекладач Божена Антоняк і  головний редактор Анатолій Івченко розкажуть  про книжку-новинку, а також про  нову серію жіночої  прози “На шпильках”.

Протягом  одного дня Ядзя втрачає роботу й нареченого. Від повного відчаю її рятує хіба що жахливий синок Гуцьо, ексцентричні подруги та пристрасть до коктейлю «Cкажений пес».Коли  внаслідок необдуманого вчинку Ядзя потрапляє на танцювальний телеконкурс, усі переконані, що її остаточне падіння – це лише питання часу. Ні в кого немає сумніву, що в Ядзі від народження відсутнє почуття ритму. До всього, вона ніяк не може позбутися зайвої ваги. Але найбільшою проблемою виявляється її партнер, підстаркуватий плейбой, колишня зірка, а нині – другорядний танцюрист Ципріян. Проте несподівано життя набирає нових обертів…Весела  й дотепна історія сучасної, не надто юної Попелюшки, яка потрапляє  до жорстокого світу сучасного шоу-бізнесу.

Йоанна  Фабіцька (1970) – відома польська письменниця, фільмознавець. Авторка циклу книжок про життя підлітка Рудольфа та його химерну родину: «Шалене життя Рудольфа» (2002); «Підтюпцем» (2004); «Секс та інші неприємності» (2005); «Танго ортодонто» (2006). Роман «Шалене танго» вийшов 2008 року.***

Адреса книгарні «Є»:

просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
01.12.2010 18:00 0
Поділитись