Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-entsyklopediyi-aforyzmiv-krylatykh-fraz-i-tsytat/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація “Енциклопедії афоризмів, крилатих фраз і цитат”

Книгарня “Є” та видавництво “ПАІС” запрошують Вас на презентацію “Енциклопедії афоризмів, крилатих фраз і цитат” (упорядник — Анатолій Капелюшний), яка відбудеться 27 жовтня.Початок — о 18.00.Це енциклопедія афоризмів, крилатих фраз і цитат про журналістику, що є продовженням, третім томом попередніх енциклопедій афоризмів і крилатих фраз (перший том — «Журналістика – це спосіб життя» і другий — «Журналiст – це не професія, а звання») і водночас самостійною книжкою. До неї включено вислови з попередніх двох книг (4100 – з першої та 8800 – з другої), а також близько 6200 нових афоризмів і цитат. Загалом в Енциклопедії зібрано понад 19 200 висловів 3300 авторів, зокрема тут подано вислови більше 450 українських авторів. В Енциклопедії вміщено афоризми, крилаті фрази, цитати про зв’язок журналістики з політикою, про творчість, про майстерність журналіста, про редагування, про мову ЗМІ, про свободу слова та ін.

Енциклопедія афоризмів і крилатих фраз призначена насамперед для студентів факультету журналістики та для журналістів-практиків, але, без сумніву, знадобиться всім, хто цікавиться проблемами творчості, зокрема журналістської, редакторської, письменницької.***

Адреса книгарні «Є»:

просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».


YE Bookstore and PAIS Publishers have the honor of inviting you to a presentation of Entsyklopedia aforyzmiv, krylatykh fraz i tsytat (“The Encyclopedia of Aphorisms, Phrases, and Quotes” (compiled by Anatolii Kapeliushny) on October 27.Beginning at 18:00This Encyclopedia of aphorisms, phrases, and quotes on journalism is a sequel (Volume 3) to the previous Encyclopedias (Volume 1 Journalism as a Way of Life, Volume 2 Journalist Is a Title, Not a Job) and at the same time, an independent book. It contains phrases from the previous two books (4,100 from the first and 8,800 from the second one), as well as 6,200 new aphorisms and quotes.

***


Address: 


YE Bookstore,


7 Svobody Avenue.


Free admission.Media partner: the Ukrainian Week
27.10.2011 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку