Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/prezentatsiya-art-buku-neprosti-u-lvovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація арт-буку «НепрОсті» у Львові

Презентація арт-буку «НепрОсті» у Львові

Книгарня «Є» спільно з видавництвом «Terra incognita» запрошує на презентацію арт-буку «НепрОсті» за участю автора Тараса Прохаська, ілюстраторки Юлії Табенської та співзасновниці видавництва «Terra incognita» Ярини Винницької.

«НепрОсті» Тараса Прохаська – один із найзнаковіших романів української сучасної літератури. Вперше вийшов далекого 2002 році, він продовжує надихати митців на створення перформансів, опер, інсталяцій, кінофільмів. І ось тепер арт-бук.

За словами письменника, «Юлині ілюстрації стали органічним продовженням тексту. Їх треба читати. Це так, ніби вона дописала ще сто сторінок до мого роману». «НепрОсті» Тараса Прохаська «розпочали нову добу сучасної української прози» (Євген Баран), і його за це «хоч сьогодні можна висувати на Нобелівською премію в області літератури» (Сергій Жадан). Альтернативна міфологія Карпат першої половини ХХ ст., розказана через історію «непрОстих» (так гуцули називали «земляних богів» – людей з паранормальними здібностями) письменником-мольфаром і намальована не менше магічною художницею Юлією Табенською, зачарує вас довіку у Карпатський край. Тому не шукайте червону руту вечорами, а просто читайте «НепрОстих».

Юлія Табенська – художниця з Кам’янця-Подільського, член Спілки дизайнерів України (2015), стипендіатка Goude Polonia-2015. У 2005 р. закінчила магістратуру в Українській академії друкарства у м. Львів (кафедра книжкової графіки та дизайну друкованої продукції). З 2007-2016 працювала у Кам’янець-Подільському національному університеті імені І. Огієнка.

Найзнаковіші книги, проілюстровані Юлією Табенською, – арт-бук «Скриня. Речі Сили» («Видавництво Старого Лева», найкраща книга Форуму 2016 і персональна відзнака мера Львова), дитячий арт-бук «Наречена» (видавництво «Terra Incognita», Книга Форуму 2017 і Книга року), різдвяна казка зі Львова «У країні сирних коників» (у співпраці з Олегом Денисенком та Остапом Лозинським).

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 24.05.2018 17:30
Учасники: 3
  • - Тарас Прохасько
  • - Юлія Табенська
  • - Ярина Винницька
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку