Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/pres-konferentsiya-z-nahody-zaklyuchnoho-etapu-vseukrayinskoho-festyvalyu-gollandskoyi-peresuvnoyi-a/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Прес-конференція з нагоди заключного етапу Всеукраїнського фестивалю Голландської пересувної академії сценічних мистецтв

4 травня у книгарні «Є» відбудеться прес-конференція з нагоди заключного етапу Всеукраїнського фестивалю Голландської пересувної академії сценічних мистецтв (MAPA).

Початок - о 12.00.

Вже третій рік нідерландська організація Пересувна академія сценічного мистецтва (Moving Academy for performing Arts — далі MAPA) спільно з Національним центром театрального мистецтва ім. Леся Курбаса подорожують територією України у пошуках молодих митців, які прагнуть створити незалежні театральні формації. З 2007 року розпочато освітній проект “Процесія образів”, що складається з низки розгорнутих майстер-класів (курсів) з арт-менеджменту, проекційної та світлової техніки тощо. У проекті взяли участь понад 150 молодих митців. Серед них Місько Барбара (соліст рок-гурту “Мертвий півень”), Світлана Олешко (режисер харківського театру “Арабески”), Тетяна Міхіна (актриса київського театру ім. Івана Франка), Мар'яна Савка (поет, видавець) та багато інших. Також до проекту долучились і кілька митців з Білорусії, Польщі, Сербії, Хорватії, Угорщини, США. Деякі українські студенти брали участь в класах у Сербії. На прес-конференції йтиметься про досвід МАРА, про те, як можна було стати студентом Академії, де, коли і як відбувались майстер-класи. *** Адреса книгарні «Є»: просп. Свободи, 7.
04.05.2010 12:00 0
Поділитись
Отримай знижку