Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/persha-zustrich-initsiatyvy-5-rev-yu-ekspres-prezentatsiyi-5-biznes-knyh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Перша зустріч ініціативи «5 РЕВ’Ю» — експрес-презентації 5 бізнес-книг

Книгарня «Є» запрошує на першу зустріч ініціативи «5 РЕВ’Ю» — експрес-презентації 5-ти бізнес-книг. Захід відбудеться 25 жовтня. Початок – о 18.30.

На сьогодні ми маємо можливість отримати масу інформації, але чи встигаємо її всю опрацювати? Навіть коли встигаємо купити, не завжди є час прочитати ту чи іншу книгу. Тому виникла ідея не тільки читати книгу, а й проводити спільну зустріч – ділення інформацією про прочитані книги. Так постала ініціатива «5 РЕВ’Ю».

Зустріч ініціативи спрямована на подачу експрес-презентації (15 хвилин) про 5 бізнес-книг, а також відповідь на 3 запитання до кожної з книг.

На експрес-обговоренні розглядатимемо книги про мотивацію, психологію стосунків, позитивне мислення і вирішення конфліктів, а саме:

- "Вийди за межі" Дена Вальдшмідта; - "Результативний конфлікт" П.Т. Коулмана, Р. Ферґюсона; - "Перегляд позитивного мислення" Гебріел Еттінґен; - "Не відволікайте мене" Едварда Гелловела; - "Брати чи віддавати" Адама Гранта.

Ініціатива «5 РЕВ’Ю» - 5 різних, активних та ініціативних людей, які вирішили не тільки прочитати книгу, але ще й прийняти виклик поділитися короткою презентацією про книгу з усіма охочими. Учасниці ініціативи:

Олександра Грудзевич — тренерка, фінансистка; Ярина Хомцій — юристка; Катерина Меліхова – студентка; Олена Гащук – банківська працівниця; Оксана Калічка — фінансистка.

Адреса книгарні «Є»: просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

25.10.2016 18:30 0
Поділитись

ВИСОКИЙ СЕЗОН ЗНИЖОК!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 25.02.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%