Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/perekladatska-shkola/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Перекладацька школа

Книгарня  “Є” і Центр  дослідження літератури для дітей та юнацтва запрошують  батьків і дітей, на другий урок проекту  багатомовного читання  і перше заняття Перекладацької школи, які відбудуться 28 жовтня.Початок — о 16.00.28 жовтня запрошуємо  навчитися читати  литовською. Допоможе  нам у цьому  завідувач литовської  недільної школи  Марина Троценко. Кожен присутній  отримає роздаткові  матеріали: литовську абетку, правила читання і зразки литовських текстів з дослівним перекладом.

Проект  має на меті довести, що навчитись  читати будь-якою мовою в будь-якому  віці — можливо. Впродовж кількох  занять усі охочі за допомогою  носіїв мови і перекладачів спробують навчитися читати грузинською, литовською, польською, англійською, німецькою, французькою, білоруською, болгарською та італійською мовами.

Проект  багатомовного читання – своєрідний вступ до Перекладацької школи, яка  допоможе тим, хто активно цікавиться художнім перекладом, опанувати основи перекладацької майстерності. Матеріалом для перекладу слугуватимуть художні тексти.

Керівник  Перекладацької школи — Наталя Трохим, перекладач, лауреат премії ім. М. Рильського.

Проект  орієнтований на дітей віком від 8 років, підлітків, студентів.***

Адреса книгарні «Є»:

просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
28.10.2010 16:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 16:00 21.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%