Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Flviv%2Fmajster-klas-iz-sotsioniky-vplyv-iz-korystyu%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Майстер-клас із соціоніки “Вплив із користю”

Книгарня “Є” запрошує Вас на майстер-клас “Вплив із користю”, який проведе викладач Львівського інституту менеджменту, провідний український психолог-соціонік, президент Соціонічної академії, розробник тестів і методик дослідження соціонічних типів Олексій Пивоваренко.

Захід відбудеться 25 травня (вівторок), о 18.30.

Соціоніка — популярна наука про психологічні закони соціального життя особистості та методи впливу на людей. На майстер-класі Ви почуєте: Як підбирати собі людей у команду? Як збільшити віддачу та ефективність роботи? Як виховати щасливу дитину? Ви побачите: Які зовнішні та внутрішні риси Вашого судженої (-ого)? Як визначити таємні бажання людини? Як миттєво зрозуміти, на що здатна людина? Майстер-клас буде цінним для тих, хто вже цікавився соціонікою, але ще удосконалює своє вміння розрізняти соціонічні типи. Обов’язкова попередня реєстрація охочих відвідати захід за тел.: 097 640 25 96, е-mail: ye.lviv@gmail.com завершується 22 травня о 18.00. *** Адреса книгарні «Є»: просп. Свободи, 7.
25.05.2010 18:30 0
Поділитись