Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/majster-klas-andriya-stepury-10-potuzhnykh-tekhnik-v-publichnykh-vystupakh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Майстер-клас Андрія Степури «10 потужних технік в публічних виступах»

Майстер-клас Андрія Степури «10 потужних технік в публічних виступах»

Книгарня «Є» та видавництво «Моноліт-Bizz» запрошують на майстер-клас Андрія Степури «10 потужних технік в публічних виступах». Захід відбудеться 5 листопада. Початок – о 18:30.

Світ не стоїть на місці. Змінюється усе – технології, світогляд, мораль. І це не оминуло й публічні виступи. Сучасні презентації не мають права бути такими, якими вони були ще 10 років тому. Презентація, що колись викликала овації, зараз може породити мертву тишу. Стандарти змінюються і постійно ростуть.

На майстер-класі Андрія Степури ви дізнаєтеся про те, куди котиться світ публічних виступів, що треба знати про психологію сприйняття, щоб залишитися в тренді завтра, через рік і через 10 років. Андрій Степура покаже конкретні техніки, що базуються на реальних дослідах та спостереженнях. А щоб було ще крутіше і практичніше - продемонструє їх на прикладі потужних ораторів.

Андрій Степура – підприємець, засновник школи ораторського мистецтва «Майстерня Лева». Досліджує та експериментує в галузі публічних виступів з 1999-го року.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 05.11.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Андрій Степура
0
Поділитись
Отримай знижку