Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/literaturni-chytannya-ta-muzychno-vizijnyj-performans-vid-soyuzu-amp-amp-amp-quot-plyta-amp-amp-amp-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Літературні читання та музично-візійний перформанс від союзу \"ПЛИТА\"

Книгарня “Є” запрошує Вас на літературні читання та музично-візійний перформанс від союзу "ПЛИТА", які відбудуться 15 травня.

Початок - о 17.00.

Союз “ПЛИТА” заснований 2007 року групою студентів-активістів Острозької Академії задля поширення альтернативного мистецтва, створення перформансів мультимедійних, візійних проектів та залучення громадськості та ЗМІ до культурного діалогу.
  • Юхим Дишкант (автор книг "Мріяла вишнями вулиця", "Гітарна Кров" та "Рам'я"; (співавтор проектів “Юхим Дишкант і Кусок Комісії" та "У затінку дівчат-квіток");
  • Євгеній Лущиков (член союзу творчої потенції “Плита”, співавтор музичних проектів “Комісія”, “Юхим Дишкант і Кусок Комісії”, автор музично-абстрактних проектів “The Cunt” та “afraidofpeople”; працює над книгою “Дишкантwissenschaft”);
  • Віктор Іщенко (співзасновник літературно-екстремістського союзу «ПЛИТА»; музикант-піїт-профан),
  • Роман Романюк (поет, перекладач, літературознавець);
  • Дмитро Москалець (письменник, культуролог).
Літературні читання у Львові 15 травня є початком Всеукраїнського туру, що організовує союз "ПЛИТА", проте, на відміну від інших міст, де дійство буде сценічним, музично-візійним перформансом, виступ у Львові — своєрідна інтродукція, початок невеличкої драми, що відбуватиметься в різних містах і місцях в різний час, і хтось протягом вечора знайде яблуко, а хтось знайде себе. *** Адреса книгарні «Є»: просп. Свободи, 7.
15.05.2010 17:00 0
Поділитись

ВИСОКИЙ СЕЗОН ЗНИЖОК!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 25.02.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%