Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/linka-barska-vyrosla-prodovzhennya-ulyublenoyi-istoriyi-vid-yoanny-yahello/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Лінка Барська виросла: продовження улюбленої історії від Йоанни Ягелло»

«Лінка Барська виросла: продовження улюбленої історії від Йоанни Ягелло»

Книгарня «Є» та видавництво «Урбіно» запрошують на презентацію українського видання заключної частини кавово-шоколадної тетралогії про Лінку Барську – "Молоко з медом". Захід відбудеться 22 квітня. Початок – о 18.30. Модерує Тетяна Пилипець.

Стосунки Лінки й Адріана завжди були сповнені незалежності, бо ж обоє вони індивідуалісти. Здавалося, найважчі випробування позаду. Та виявляється, що це не так. Дві риски на тесті на вагітність змінюють в їхньому спільному житті геть усе. Власне, його й спільним тепер назвати важко. Усе мало бути не так...

Авторка популярної серії для підлітків в останній книжці циклу звертається до складної теми підліткової вагітності. У своєму романі вона розповідає стару мов світ історію. Як відреагують на звістку про вагітність рідні? Друзі? Хто підтримає у важку хвилину? Чи доведеться відмовитися від планів на навчання, розвиток, улюблену роботу? А головне – що з особистим життям? І ще: як це пов’язане з минулим її родини, яке досі залишається сповненим похмурих таємниць?

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 22.04.2019 18:30
Учасники: 3
  • - Анатолій Івченко
  • - Божена Антоняк
  • - Тетяна Пилипець
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку