Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/lektsiya-yaryny-tarasyuk-bernar-verber-kvantovyj-voyin-frantsuzkoyi-literatury/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Ярини Тарасюк «Бернар Вербер: квантовий воїн французької літератури»

Лекція Ярини Тарасюк «Бернар Вербер: квантовий воїн французької літератури»

Книгарня «Є» та видавництво Terra Incognita запрошують на лекцію кандидатки філологічних наук, перекладачки Ярини Тарасюк «Бернар Вербер: квантовий воїн французької літератури», що відбудеться 15 листопада. Початок – о 18:30.

Колись у його вітальні стояв велетенський мурашник, де жили й розмножувалися мурахи. Тепер у нього живе кішка, стосунки з якою складаються досить непросто. Він не любить насильства. Він не любить начальників. Він не любить людей, які не вміють відстоювати своєї думки. Любить жінок, але жінок-коліжанок, а не жінок-коханок. Не любить чоловіків, які імплантують собі волосся, бо вони голомозі. Якщо ти голомозий – то голомозий!

Дехто вважає Вербера спадкоємцем традиції Жуля Верна і представником французького науково-фантастичного роману, у 20 столітті переважно представленого англомовними авторами. А дехто переконує, що він – проповідник New Age. Сам Вербер не любить наукової фантастики. Бо його мета – не вигадати новий чудернацький світ з чудернацькими істотами, а крізь призму екзотичної історії дати інший погляд на, здавалося б, очевидні речі, й передовсім на найочевиднішу річ у світі – людину.

Тож якщо вам цікаво, що думають про смерть, життя після смерті і реінкарнацію міфології та релігії різних народів світу, що пишуть про це відомі священні тексти і знані літературні твори, як зважують душу і чому вона потрапляє у те чи інше тіло, – запрошуємо на лекцію Ярини Тарасюк.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 15.11.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Ярина Тарасюк
0
Поділитись

Шалена ніч!

Тримай 25% на ВСЕ

Діє до 11:00 28.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%