Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/lektsiya-romana-lyubytskoho-do-dnya-urbanistyky-zbalansovanyj-transportnyj-rozvytok-svitovyj-dosvid-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Романа Любицького до Дня урбаністики: «Збалансований транспортний розвиток: світовий досвід та львівські перспективи»

Лекція Романа Любицького до Дня урбаністики: «Збалансований транспортний розвиток: світовий досвід та львівські перспективи»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію Романа Любицького «Збалансований транспортний розвиток: світовий досвід та львівські перспективи», присвячену Дню урбаністики.

Після Другої світової війни одним з головних критеріїв відбудови міст стало пристосування до потреб автомобілів. Однак після десятиліть такої «свободи», у 1960-1970-х роках, це призвело до заторів, забруднення повітря, шуму та небезпеки пішоходів. Тож Європа почала рухатись у кардинально іншому напрямку. Як результат транспорт, який їздить згідно з графіком, комфортні, а головне безпечні велосипедні та пішохідні доріжки та місткі парковки. Яке місце у європейському списку займає Львів і про головні проблеми транспортного розвитку нашого міста у своїй лекції розповість дослідник міського транспорту, викладач кафедри містобудування НУ «Львівська політехніка» Роман Любицький.

Телефон: (032) 235 73 68
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 07.11.2017 18:30
Учасники: 1
  • - Роман Любицький
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 14:00 23.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%