Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/lektsiya-romana-kushnira-300-tysyach-krokiv-do-uspikhu-u-ramkakh-prezentatsiyi-knyzhky-stvoryuj-dij-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція Романа Кушніра «300 тисяч кроків до успіху» у рамках презентації книжки «Створюй! Дій! Досягай!»

Лекція Романа Кушніра «300 тисяч кроків до успіху» у рамках презентації книжки «Створюй! Дій! Досягай!»

Книгарня «Є» та Школа розвитку SPE запрошують на лекцію Романа Кушніра «300 тисяч кроків до успіху» у рамках презентації книжки «Створюй! Дій! Досягай!», яка відбудеться 12 лютого. Початок – о 18:30.

Все, що ви хотіли знати про час і ефективність. Про те, як встигати більше і швидше. Як завжди мати час на важливе. І, звісно, як у надстрімкому сучасному ритмі знайти час... на себе. 

Цілі. Пріорітети. Звички. Делегування. Ідеальні дні. Планування. Хронофаги. Дрібні моменти життя. Паралельні процеси. Присутність. Поведінка і дії. Досягнення. Ефекти і упередження. Закони часу.

Базова книжка для усіх, хто готовий проживати своє життя максимально насичено і результативно, цінуючи кожен день. Починайте читати із будь-якого, актуального для вас розділу, знаходьте обгрунтовані і цінні відповіді на питання, які давно вас цікавили!

Роман Кушнір – засновник Школи розвитку SPE і компанії SPE-Consulting, а також автор 21-ої популярної книги; 10+ років навчань і консультацій; 8500+ годин тренінгів; 150+ проконсультованих бізнесів різних галузей і масштабів з питань удосконалення зовнішніх і внутрішніх систем.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 12.02.2020 18:30
Учасники: 1
  • - Роман Кушнір
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 17.06.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%