Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/lektsiya-psykholoha-ta-psykhoterapevta-volodymyra-stanchyshyna-mystetstvo-asertyvnosti-yak-hovoryty-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція психолога та психотерапевта Володимира Станчишина «Мистецтво асертивності: як говорити «ні» та будувати добрі стосунки»

Лекція психолога та психотерапевта Володимира Станчишина «Мистецтво асертивності: як говорити «ні» та будувати добрі стосунки»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію психолога та психотерапевта Володимира Станчишина «Мистецтво асертивності: як говорити «ні» та будувати добрі стосунки», що відбудеться 16 жовтня. Початок – о 18:30.

Асертивність – це вміння у ввічливий та доброзичливий спосіб відстояти себе, виразити свої почуття та думки, не ображаючи і не порушуючи прав інших людей. Це один зі стилів комунікації.

Асертивність є протилежною до активної чи пасивної агресії, проте вона також є одним зі способів виразити злість у конфліктних ситуаціях.

Тож як практикувати асертивність? Як навчитися з повагою до інших казати «ні» і повідомляти про свої потреби? Які компоненти асертивного спілкування? Та як вміти в асертивний спосіб відповідати на критику? Що ховається за емоцією злості? Для чого є злість та про які потреби вона може сигналізувати? Про це та багато іншого розповість психолог, психотерапевт Володимир Станчишин.

Вхід вільний

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 16.10.2019 18:30
Учасники: 1
  • - Володимир Станчишин
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 23.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%