Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/lektsiya-na-temu-suchasnyj-ekolohizm-u-sviti-ta-v-ukrayini/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лекція на тему “Сучасний екологізм у світі та в Україні”

Книгарня “Є” запрошує на лекцію Олега Андроса на тему “Сучасний екологізм у світі та в Україні”, яка відбудеться 22 жовтня.Початок — о 18.00.Олег Андрос — кандидат політичних наук, активіст Національного екологічного центру України, Дружини охорони природи м. Києва «Зелене майбутнє», Спілки вільних журналістів «Природа над усе». Автор збірки оповідань у жанрі «фентезі» та «фантастика» «Тут побували люди» (2009), повістей «Бездоріжжя» (2006), «Кошаче плем’я» (2006). Співавтор художньої книги «Територія Духу» (у співавторстві з А. Є. Комаровою) та двох природоохоронних посібників.2012 р. вийшла друком монографія Олега Андроса «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі»: вона написана на основі кандидатської дисертації автора, у період постання руху «Збережи старий Київ», під час протестів у харківському парку Горького та інших резонансних природоохоронних подій сучасної України. Книга описує ідеологію та особливості структури природоохоронних рухів у Європі та США, процес їх перетворення на політичні партії.1. Деякі роздуми з приводі екологістського світогляду. Чому екологістський, а не екологічний, що таке екологія та екологізм?

2. Від теорії до дії. Ізвємовплив безлідерних рухів та сучасної держави. Методи і тактики рухів. Чи є в екорусі «основна течія» і «андерграунд»?

3. Український досвід. Чи приживаються західні та східні концепції, рухи та субкультури на українських теренах? Яке майбутнє екологістського руху в Україні? «Охоронці Райдуги» 90-х років, події у Парку Горького в Харкові 2010 р., «Збережи старий Київ» 2007-2009 рр., Гостиний двір 2012-2013 рр. – симптомами яких тенденцій у суспільстві вони є?

4. Програми та дії політичних партій України, які називають себе екологістськими.

5. Екологістський світогляд в сучасній українській літературі. Приклади: «Територія Духу» Олега Андроса та Анжеліки Комарової, «Афини в старому місті» Степана Жабки та «Зелений сполох» Олексія Бурковського. Утопія, дистопія, заклики до дії?

***

Адреса книгарні “Є”:

просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.Медіапартнер їаходу – тижневик «Український тиждень»
22.10.2013 11:00 0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 20:00 04.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%