Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/lektsiya-literaturoznavytsi-viktoriyi-yaremchuk-romantychnyj-inshyj-u-khudozhnomu-vsesviti-dzh-r-r-t/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція літературознавиці Вікторії Яремчук «Романтичний Інший у художньому всесвіті Дж.Р.Р. Толкіна»

Лекція літературознавиці Вікторії Яремчук «Романтичний Інший у художньому всесвіті Дж.Р.Р. Толкіна»

Книгарня  «Є» та Art Topos запрошують на лекцію літературознавиці Вікторії Яремчук «Романтичний Інший у художньому всесвіті Дж.Р.Р. Толкіна», яка відбудеться 21 січня. Початок – о 18:30.

Термін Інший входить у літературознавство та гуманітарні науки досить нещодавно, у другій половині XX століття, і, як правило, застосовується для аналізу творів постмодерністичного напряму. Наприкінці XX століття – на початку XXI виникає чимало версій «Іншого», як правило, пов’язаних із політичними, соціальними, науково-технічними процесами цих століть.

Однак, важливо пам’ятати, що поняття Іншого почали, у зовсім іншій площині, розробляти митці-романтики XIX століття, пов’язуючи його зі сферою мистецтва як духовного життя і як сили надлюдини. Дж.Р.Р. Толкін, яскравий представник християнського романтизму XX століття, створив низку образів у міфопоетичному світі романів, поем та оповідань, які входять в парадигму Романтичного Іншого: героя самотнього за вибором служіння мистецтву, жерця/служителя творчого вогню, і навіть обраного вести за собою цілі народи, як носія священного таланту.

Вікторія Яремчук – кандидатка філологічних наук, дослідниця творчості британських письменників Середньовіччя, Ренесансу, британської та американської літератури XIX-XX століть, творчості Орхана Памука. В минулому (2008-2017), викладач англійської літератури ЛНУ імені Івана Франка, співкерівник кінематографічного семінару університету.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 21.01.2020 18:30
Учасники: 1
  • - Вікторія Яремчук
0
Поділитись
Отримай знижку