Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/lektsiya-literaturoznavytsi-iryny-senchuk-pam-yat-yak-identyfikatsijnyj-konstrukt-u-prozi-kadzuo-ish/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція літературознавиці Ірини Сенчук «Пам’ять як ідентифікаційний конструкт у прозі Кадзуо Ішігуро»

Лекція літературознавиці Ірини Сенчук «Пам’ять як ідентифікаційний конструкт у прозі Кадзуо Ішігуро»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію дослідниці англомовної літератури ХХ століття, філологині Ірини Сенчук «Пам’ять як ідентифікаційний конструкт у прозі Кадзуо Ішіґуро». Захід відбудеться 27 листопада. Початок – о 18:30.

У чому самобутність літературного феномену сучасного британського письменника Кадзуо Ішіґуро? До якої літературної традиції – західної чи східної – належить автор? Яку роль відіграють пам’ять і пригадування у конструюванні ідентичності його персонажів? Які наративні стратегії задіює романіст, досліджуючи важливі для нього проблеми недостовірності пам’яті, «ненадійності» спогадів та важкості самопізнання? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете на відкритій лекції літературознавиці Ірини Сенчук.

Ірина Сенчук – кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри світової літератури ЛНУ ім. Івана Франка, літературознавиця, авторка книг «Міфопоетика Вільяма Батлера Єйтса» (монографія) та «Ірландський модернізм к. ХІХ – п.п. ХХ століть: В.Б. Єйтс і Дж. Джойс» (навчальний посібник).

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 27.11.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Ірина Сенчук
0
Поділитись
Отримай знижку