Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/lektsiya-literaturoznavytsi-diany-melnyk-chomu-peter-gandke-mirkuvannya-pro-nobelya-2019/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція літературознавиці Діани Мельник «Чому Петер Гандке? Міркування про Нобеля 2019»

Лекція літературознавиці Діани Мельник «Чому Петер Гандке? Міркування про Нобеля 2019»

Книгарня «Є» та Art Topos запрошують на лекцію літературознавиці Діани Мельник «Чому Петер Гандке? Міркування про Нобеля 2019», яка відбудеться 25 лютого. Початок – о 18:30.

У 2019 році шведська академія потішила спраглих читачів одразу двома нагородами, які отримала польська авторка з українським корінням Ольга Токарчук (за 2018 рік) та австрійський письменник словенсько-німецького походження Петер Гандке (за 2019 рік). І якщо присудження премії Ользі Токарчук цілком виправдано викликало хвилю захоплення, то Петеру Гандке перепали лише нові звинувачення, пов’язані з його політичною позицією та підтримкою югославського диктатора Слободана Мілошевича. Чому ж Нобелівський комітет, знаючи про цю пухлину в анамнезі автора, таки не просто номінував, а й присудив йому найвищу премію з літератури, наразивши й себе на скандал? Хто такий Петер Гандке: ікона студентського руху 1968 року, реформатор та творець нової німецькомовної літератури, захисник знедолених та принижених чи скандаліст, нахаба й зухвалець, який став лакмусовим папірцем політичного сум’яття Нобелівського комітету?   

Діана Мельник – літературознавиця-германістка, дослідниця австрійської літератури другої половини ХХ століття, проблем особистісної ідентичності, історичної та індивідуальної пам’яті в німецькомовних літературах ХХ століття; кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри світової літератури ЛНУ імені І. Франка.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 25.02.2020 18:30 0
Поділитись

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 29.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%