Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/lektsiya-istoryka-piratoznavtsya-viktora-gubareva-morski-piraty-mify-ta-realiyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція історика-піратознавця Віктора Губарева «Морські пірати: міфи та реалії»

Лекція історика-піратознавця Віктора Губарева «Морські пірати: міфи та реалії»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію дослідника історії морського розбою, письменника та перекладача Віктора Губарева «Морські пірати: міфи та реалії», що відбудеться 13 листопада. Початок – о 18:30.

Чому тема піратів, піратських діянь і таємниць так притягує до себе широкі кола користувачів Інтернету, читачів, слухачів і глядачів різного віку, різного рівня культури, різної етнічної та конфесійної приналежності? Як саме твори літератури та мистецтва сприяли формуванню й поширенню в західних суспільствах міфів та стереотипів щодо «справжніх піратів», їхнього зовнішнього вигляду, способу життя, поведінки тощо? Чи є прототипи у капітана Флінта, Довгого Джона Сілвера та Джека Горобця? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете на відкритій лекції історика Віктора Губарева.

Віктор Губарев – кандидат історичних наук із Донецька, перший у Східній Європі дослідник історії морського розбою, письменник-мариніст, автор романів «Ямайський флібустьєр» і «Череп на прапорі», перекладач роману Р.-Л. Стівенсона «Острів Скарбів».

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 13.11.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Віктор Губарев
0
Поділитись
Отримай знижку