Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/lektsiya-istoryka-filosofiyi-andriya-dakhniya-pry-sutnist-chasu-literaturno-filosofskyj-vymir/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція історика філософії Андрія Дахнія «[При]сутність часу: літературно-філософський вимір»

Лекція історика філософії Андрія Дахнія «[При]сутність часу: літературно-філософський вимір»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію історика філософії Андрія Дахнія «[При]сутність часу: літературно-філософський вимір», яка відбудеться 13 лютого. Початок  – 18:30.  

Проблема часу належить до фундаментальних проблем людського існування. Тож не має дивувати, що її висвітлення відбувається із щонайрізноманітніших перспектив: наукової, релігійної, філософської... Для першої з них пріоритетним є об’єктивне математично-фізикалістське вимірювання часу, для другої – його співвідношення з вічністю, для третьої – його стосунок до можливості людського самоусвідомлення у земній дійсності. Втім, варто долучати до обговорення і літературний аналіз. Інакше кажучи, важливими є не лише Аристотель чи блаженний Августин, Ґ.-В. Ляйбніц чи І. Ньютон, А. Берґсон чи М. Гайдеґґер, але й такі постаті, як Т. Манн і М. Пруст, Р. Бредбері і М. Кундера… Цікаво, що саме літературна перспектива – передовсім своїм антропологізмом – виявляє найбільшу близькість до філософського ракурсу. Довести ці тези, а також ряд інших – зокрема, про «екзистенційну» сутність часу, яка виявляться у його химерній при-сутності у психологічному переживанні людиною свого минулого, теперішнього й майбутнього, – покликана лекція історика філософії Андрія Дахнія.

Андрій Дахній – доктор філософських наук, завідувач кафедри історії філософії ЛНУ імені Івана Франка, доцент кафедри філософії УКУ. Перекладач.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 13.02.2020 18:30
Учасники: 1
  • - Андрій Дахній
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку