Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Flviv%2Flektsiya-etnoloha-yuriya-pukivskoho-velykden-v-narodnij-kulturi-ukrayintsiv-tradytsiyi-i-suchasnist%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Лекція етнолога Юрія Пуківського «Великдень в народній культурі українців: традиції і сучасність»

Лекція етнолога Юрія Пуківського «Великдень в народній культурі українців: традиції і сучасність»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію етнолога, кандидата історичних наук Юрія Пуківського «Великдень в народній культурі українців: традиції і сучасність».

Великдень – не лише центральна дата народного календаря українців, а й найголовніше християнське свято на честь воскресіння Ісуса Христа. Водночас в обрядах та звичаях Великодня збереглася значна кількість дохристиянських елементів весняної ритуалістики.

На лекції ми розкажемо вам про звичаї та обряди, пов’язані з приготуванням до свята, поговоримо про традиційні великодні страви та молодіжні ігри та забави. Ви дізнаєтеся, якими були особливості великодньої церковної служби, як вшановували померлих предків під час Великодніх свят. Також розкажемо, як трансформувались традиції святкування Великодня впродовж минулого століття, зокрема через радянські заборони та перешкоди.

Вхід відьний.


03.04.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Юрій Пуківський
0
Поділитись