Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/lektsiya-doktorky-istorychnykh-nauk-oksany-kis-zhinochyj-rukh-v-postradyanskij-ukrayini-strasti-za-f/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція докторки історичних наук Оксани Кісь «Жіночий рух в пострадянській Україні: страсті за фемінізмом»

Лекція докторки історичних наук Оксани Кісь «Жіночий рух в пострадянській Україні: страсті за фемінізмом»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію докторки історичних наук Оксани Кісь «Жіночий рух в пострадянській Україні: страсті за фемінізмом». Захід відбудеться 10 березня. Початок — о 18:30. 

У цій лекції буде простежено етапи становлення жіночого активізму в Україні від пізньорадянських матерналістських і традиціоналістських організацій до сучасних анархо-феміністичних і радикальних жіночих ініціатив, включно з різними спробами популяризації феміністичних ідей та практик. Окрему увагу буде звернуто на роль Міжнародного жіночого дня у збільшенні феміністичної свідомості та розвитку солідарності жіночих груп. Буде висвітлено використання соціальних мереж як інструменту низового фемактивізму. Буде показано вплив Революції Гідності та війни на Донбасі на поширення фемінізму в Україні.

За підтримки Фонду Гайнріха Бьолля в Україні. 

Фонд Гайнріха Бльолля в Україні: https://ua.boell.org/uk

Оксана Кісь – історикиня і антропологиня, президентка УАДЖІ, докторка історичних наук (за спеціальністю «етнологія»), старша наукова співробітниця відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України, співзасновниця Української асоціації усної історії.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 10.03.2020 18:30
Учасники: 1
  • - Оксана Кісь
0
Поділитись
Отримай знижку