Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/dytyacha-subota-do-mizhnarodnoho-dnya-kukharya-chytannya-knyhy-tatusi-bo-tortyk-dlya-kotyka-majster-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота до Міжнародного дня кухаря. Читання книги Татусі Бо «Тортик для котика». Майстер-клас «Вафельний тортик з цукатами»

Дитяча субота до Міжнародного дня кухаря. Читання книги Татусі Бо «Тортик для котика». Майстер-клас «Вафельний тортик з цукатами»

Книгарня «Є» запрошує дітей від 5 років на читання книги Татусі Бо «Тортик для котика» (видавництво «Vivat») та солодкий майстер-клас «Вафельний тортик з цукатами». Захід відбудеться 19 жовтня. Початок – о 12:00

У дівчинки Маринки є котик Марчик, якого вона дуууже любить. Тому, коли настав його день народження, Маринка сказала мамі, що котику треба організувати свято. А яке ж свято без гостей, веселощів та тортика? Звичайно, тортик обов'язково має бути! І тортик не простий, не з магазину, а з чарівної країни солодощів. Так, так з чарівної країні солодощів! Саме туди ми й помандруємо разом з авторкою Татусею Бо, дівчинкою Маринкою та її мамою. А після мандрів власноруч приготуємо солодкий подарунок для своїх котиків, песиків, друзів або рідних.

Реєстрація за номером 050 512 70 71 (Юля)

Вхід вільний

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 19.10.2019 12:00
Учасники: 1
  • - Юля Щербакова
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 30.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%