Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/dytyacha-subota-dlya-ditej-vid-6-ty-rokiv-prezentatsiya-knyzhky-lennarta-gelsinha-treli-ta-vushka-dr/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей від 6-ти років. Презентація книжки Леннарта Ґельсінга «Трелі та вушка дракона» та забави з музичним центром «Tempo»

Дитяча субота для дітей від 6-ти років. Презентація книжки Леннарта Ґельсінга «Трелі та вушка дракона» та забави з музичним центром «Tempo»

Книгарня «Є», «Видавництво 21» та центр музичного розвитку «Tempo» запрошують дітей та їхніх батьків на презентацію книжки Леннарта Ґельсінга «Трелі та вушка дракона».

Весь навколишній світ наповнений музикою та музичними асоціаціями. І який же оркестр без інструментів? Книжечка «Трелі та вушка дракона» розповідає про найрізноманітніші інструменти: труби, фаготи, кларнети, флейти, скрипки, контрабаси та багато-пребагато інших. Діти зможуть прочитати дотепні, симпатичні віршики про різні інструменти, про те, з чим / ким може асоціюватися їхнє звучання, якій порі року і яким настроям, душевним станам найбільше відповідає той чи інший інструмент, те чи інше звучання. Ілюстрації Ане Ґуставссон перетворили цю книжку на окремий світ, наповнений різними кольорами, персонажами, емоційними відтінками та, звичайно, інструментами. А особливість цієї книжки у тім, що діти зможуть не лише прочитати і побачити історії, пов'язані з музикою, інструментами, а й почути їхнє звучання: найкращі шведські музиканти виконали для дітей класичні твори відомих композиторів. До книжки додається диск із відповідними записами.

Переклала книжечку Наталя Іваничук, яка разом з працівниками центру музичного розвитку «Tempo» буде ближче знайомити діток з музикою.

Реєстрація за номером 050 512 70 71.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, ТРЦ «King Cross Leopolis») 09.06.2018 12:00
Учасники: 1
  • - Наталя Іваничук
0
Поділитись

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 20:00 04.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%