Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/dytyacha-subota-dlya-ditej-6-12-rokiv-chytannya-ta-majster-klas-mandrivka-za-motyvamy-knyzhky-mahda-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 6-12 років. Читання та майстер-клас-мандрівка за мотивами книжки «Магда і вітер» разом із авторкою Іриною Мориквас

Дитяча субота для дітей 6-12 років. Читання та майстер-клас-мандрівка за мотивами книжки «Магда і вітер» разом із авторкою Іриною Мориквас

Книгарня «Є» і видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» запрошують дітей 6-12 років і їхніх батьків на «Дитячу суботу»: читання та майстер-клас-мандрівку за мотивами книжки «Магда і вітер» разом із її авторкою Іриною Мориквас.

«Магда і вітер» – це історія про дівчинку Магду, яка мріє мандрувати, але змушена сидіти у візку. Проте її уява настільки бурхлива, а бажання таке сильне, що Магдина мрія неодмінно здійсниться! Книжка глибока за змістом, наповнена яскравими ілюстраціями, які не залишать байдужими. Опісля читання ми мандруватимемо з Магдою та будемо малювати-фантазувати над продовженням книжки.

Ірина Мориквас – художниця, яка народилася і живе у Львові. Авторка персональних виставок в Україні («Черешневий дощ», «Подарунки на осінь», «Горіховий сад», «Акордеон», «Жовтий автобус») та учасниця спільних виставок за кордоном. Її картини перебувають у приватних колекціях Швейцарії, Франції, Австрії, Чехії та Польщі, а серії листівок про Львів мандрують усім світом. Книжка «Магда і вітер» – дебют Ірини як ілюстраторки та письменниці.

Телефон: (032) 235 73 68
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 07.10.2017 14:00
Учасники: 1
  • - Ірина Мориквас
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 16:00 11.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%