Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lviv/dytyacha-subota-dlya-ditej-5-10-rokiv-chytannya-knyzhky-mar-yany-savky-kazka-pro-staroho-leva-ta-stv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча субота для дітей 5-10 років. Читання книжки Мар’яни Савки «Казка про Старого Лева» та створення картини «Львівська Ратуша»

Дитяча субота для дітей 5-10 років. Читання книжки Мар’яни Савки «Казка про Старого Лева» та створення картини «Львівська Ратуша»

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 5-10 років та їхніх батьків на «Дитячу суботу» з нагоди Дня міста Львова.

Про що ж іще можна говорити у День міста, як не про наш улюблений Львів. Для цього ми обрали неймовірно милу та книгу Мар’яни Савки «Казка про Старого Лева» («Видавництво Старого Лева»). Її головний герой, втомившись владарювати, оселяється у славному Львові, у чудовому мансарді з вікнами на площу Ринок. Одного разу під час дощу стелі його помешкання починає текти – без ремонту не обійтися, а Старий Лев просить допомоги у найближчих друзів – Крокодила, Слона і Жирафі. Як тільки друзі приїдуть до Львова, з ними стаються дивовижні історії ... Ця віршована казка – справжня візитка міста Львова, де ледь не кожен день стає дива.

Одразу після читань дітки з незвичних матеріалів разом створять велику картину «Львівська ратуша». Що ж це за такі незвичні матеріали, приходьте і дізнаєтесь. Буде весело!

Реєстрація за номером 050 512 70 71.

Вхід вільний.

Адреса: Львів, просп. Свободи, 7 05.05.2018 12:00 0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 12:00 17.06.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%