Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/lutsk/svit-u-2020-yak-peretvoryuvaty-mertvi-tsyfry-na-zhyve-znannya-rozmova-z-dmytrom-krapyvenkom/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Світ у 2020: як перетворювати «мертві» цифри на «живе» знання. Розмова з Дмитром Крапивенком

«Світ у 2020: як перетворювати «мертві» цифри на «живе» знання. Розмова з Дмитром Крапивенком

Книгарня «Є» запрошує на розмову з головним редактором часопису «Український тиждень» Дмитром Крапивенком «Світ у 2020 році: як перетворювати «мертві» цифри на «живе» знання. Демографія в журналістиці». Захід відбудеться 17 січня. Початок – о 18:00.

«Світ у 2020» – глобальний прогноз The Economist на наступний рік. У ньому зібрані оцінки політиків, економістів, учених з усього світу. Він містить усі ключові тренди - від найновітніших технологій до головних культурних подій 2020-го. Українським партнером «Світ у 2020» є «Український тиждень», який не лише перекладає тексти The Economist, а й готує власні погляди щодо того, яким буде наступний рік для України. До такої роботи «Тиждень» залучає авторитетних діячів, блогерів, громадських активістів і публіцистів. Щонайменше 20% контенту випуску традиційно присвячено українській проблематиці.

Про загрози і надії 2020-го року у світі та Україні, про те, як формують прогнози у ЗМІ, про демографію у журналістиці поговоримо 17 січня о 18:00 з головним редактором журналу «Український тиждень» Дмитром Крапивенком.

Вхід вільний

Адреса: Луцьк, Вул. Лесі Українки, 30 17.01.2020 18:00
Учасники: 1
  • - Дмитро Крапивенко
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку